«Volta» збирає друзів

Автор: admin • 10 Лип 2010 • Рубрика: Публікації

В неділю, 29 травня, в нашому місті відбувся звітний концерт клубу спортивного бального танцю «Volta», керівником якого є Зоряна Михайлівна Денисюк. Побажання п. Зоряни «Легкого паркету і гарного настрою» для глядачів, а ними були переважно батьки та родичі тих, хто займається в клубі, збулися. Більше години часу присутні мали хорошу можливість насолоджуватися не лише чарівною музикою, але і досягненнями вихованців, як наймолодших 4-6р., так і школярів, молоді, сеньйорів (так називають танцюристів, яким вже за 35 років). Танго, Румба, Джайв, Ча-ча-ча, Вальс, а також Бродвей-Фокстрот, Квікстеп, номери «Шкільна перерва»,неповторний Віденський вальс, Пасо Добль – все це зачаровувало, змушувало тамувати подих, інколи викликало заздрість.
На Заході цінується вміння грати на музичному інструменті, знати досконало хоча б одну іноземну мову, вміти танцювати. Це вважається правилом хорошого тону, показником освіченості, вихованості, елегантності, навіть шарму. Саме Зоряна Михайлівна поєднує в собі всі ці риси, адже вона викладає французьку і англійську мови, володіє грою на бандурі. Чарівна пані Зоряна вміє знайти підхід до кожного свого вихованця, незалежно чи це дитинка 6-річного віку, чи це підліток, чи юнак, чи літня людина. І це не просто слова, адже вчитися ніколи не пізно, а тим більше вчитися танцювати.
Є ще певні проблеми, як і в усіх, не кожна з учениць має партнера для танцю, тому клуб спортивного бального танцю «Volta» запрошує. Танець сприяє гармонії душі і тіла, повноцінному розвитку особистості, формуванню почуття прекрасного. Не потрібно шукати хорошого вчителя танцю за 3-9 земель, за морями-океанами, не варто комплексувати, якщо ви не вмієте танцювати. Адже тут, в нашому Трускавці, існує «Volta».
Володимир Ключак
Контактний телефон п. Зоряни для запису в клуб «Volta» – 093 59 74 121.

Ваш отзыв

Lemky.com Каталог сайтів України Яндекс цитирования